-->

aplikacje mobilne android

Tworzenie aplikacji mobilnych Android

Android

Wykonując aplikacje na wspominany system wykorzystujemy takie języki natywne jak Java oraz Kotlin.

Nasz zespół programistów w zależności od założeń aplikacji mobilnej i wymagań Klienta może również wykorzystać technologie hybrydowe – używając rozwiązania Flutter – wówczas aplikacja tworzona jest na dwa systemy.

W początkowej fazie rozmów dotyczących formy wykonania aplikacji na system Android doradzamy oraz przedstawiamy plusy i minusy wszystkich dostępnych rozwiązań. Razem z klientem ostatecznie wybieramy najlepsze – takie które sprosta wszystkim funkcjonalnościom zawartym w oczekiwanej aplikacji mobilnej. Tak, aby była ona przyjazna dla Użytkownika, wydajna i użyteczna.

Oferujemy projektowanie oraz programowanie i wdrożenie aplikacji mobilnych Android.

Zawsze tworzymy dedykowane rozwiązanie, nie korzystamy z gotowych produktów – zaczynając od makiet, prototypowania, projektów graficznych a kończąc na kodzie źródłowym. Ostatecznie dodajemy wykonaną aplikację do sklepu Google Play – w którym znajdzie ją każdy Użytkownik smartfonu z Androidem.

Bardzo istotnym jest dla nas fakt testowania aplikacji na różnych telefonach z systemem Android – wówczas jesteśmy w stanie dopracować aplikację idealnie – tak, aby każdy Użytkownik korzystał z niej z łatwością.

Jesteś zainteresowany wykonaniem aplikacji mobilnej na system Android? Lub oba systemy? Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością porozmawiamy, doradzimy i wykonamy Twój pomysł!

Zobacz nasze realizacje

Wyceń projekt

Na jaką platformę potrzebna jest aplikacja?

Czy potrzebujesz projekt graficzny?

Czy aplikacja ma łączyć się z innymi systemami?

Ile ekranów przewidujesz w aplikacji?

Opisz w skrócie jakie funkcje będzie zawierać Twoja aplikacja

0/5000

Podaj swoje dane