-->

o nas

Aplikacje mobilne - Urządzenia mobilne we współczesnym świecie są elementem nieodłącznym codziennego życia każdego z nas. Ich dostępność oraz możliwości są ogromne - wszelkie rozwiązania mobilne cieszą się ogromną popularnością - zarówno te skierowane do przedsiębiorstw jak i osób prywatnych, będących największym gronem Użytkowników smartfonów.

kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie działającą firmą, posiadającą już 10 lat doświadczeń. Zajmujemy się kreowaniem i wdrażaniem aplikacji mobilnych na iOS, Android  dla klientów z Polski i zagranicy, przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych posiadających ciekawe pomysły.

Korzystamy z najnowszych technologii i śledzimy ciągle zmieniające się trendy w naszej branży. Wykonamy każdą aplikacje zarówno tą wpływającą na efektywne zarządzenie przedsiębiorstwem jak i tą, z której będą korzystać miliony Użytkowników. Jesteśmy w 100% zaangażowani w każdą zleconą aplikacje mobilną, ponieważ pracujemy kreatywnie z pasją i lubimy robić to co robimy.

jak działamy?

Nasza praca polega na kompleksowym podejściu do zlecenia aplikacji mobilnej od podstaw – mianiowicie w pierwszym etapie razem z klientem budujemy specyfikację aplikacji, skupiamy się na projekcie UX/UI, następnie tworzymy profesjonalną i przyjazną dla Użytkownika grafikę. Kolejnymi etapami jest programowanie aplikacji, wdrożenie jej oraz umieszczenie w odpowiednim dla danego systemu sklepie – Google Play, App Store.

Wykonujemy aplikacje natywne oraz hybrydowe – w zależności od oczekiwań klienta.

Zostaw numer telefonu - odezwiemy się!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Masz pytania?

Zapraszamy na spotkanie do naszego biura - zlokalizowanego przy ulicy Królowej Jadwigi 43 w Poznaniu.

Przy pysznej kawie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości oraz odpowiemy na pytania i doradzimy jakie rozwiązanie dobrać do Twojego projektu.

Wyceń projekt

Na jaką platformę potrzebna jest aplikacja?

Czy potrzebujesz projekt graficzny?

Czy aplikacja ma łączyć się z innymi systemami?

Ile ekranów przewidujesz w aplikacji?

Opisz w skrócie jakie funkcje będzie zawierać Twoja aplikacja

0/5000

Podaj swoje dane