O NAS

Aplikacje mobilne - Urządzenia mobilne we współczesnym świecie są elementem nieodłącznym codziennego życia każdego z nas. Ich dostępność oraz możliwości są ogromne - wszelkie rozwiązania mobilne cieszą się ogromną popularnością - zarówno te skierowane do przedsiębiorstw jak i osób prywatnych, będących największym gronem Użytkowników smartfonów.

kim jesteśmy?

Jesteśmy prężnie działającą firmą, posiadającą już 6 lat doświadczeń. Zajmujemy się kreowaniem i wdrażaniem aplikacji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone dla klientów z Polski i zagranicy, przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych posiadających ciekawe pomysły.

Korzystamy z najnowszych technologii i śledzimy ciągle zmieniające się trendy w naszej branży. Wykonamy każdą aplikacje zarówno tą wpływającą na efektywne zarządzenie przedsiębiorstwem jak i tą, z której będą korzystać miliony Użytkowników. Jesteśmy w 100% zaangażowani w każdą zleconą aplikacje mobilną, ponieważ pracujemy kreatywnie z pasją i lubimy robić to co robimy.

jak działamy?

Nasza praca polega na kompleksowym podejściu do zlecenia aplikacji mobilnej od podstaw – mianiowicie w pierwszym etapie razem z klientem budujemy specyfikację aplikacji, skupiamy się na projekcie UX/UI, następnie tworzymy profesjonalną i przyjazną dla Użytkownika grafikę. Kolejnymi etapami jest programowanie aplikacji, wdrożenie jej oraz umieszczenie w odpowiednim dla danego systemu sklepie – Google Play, App Store.

Wykonujemy aplikacje natywne oraz hybrydowe – w zależności od oczekiwań klienta.

o nas grafika

dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Skupiamy się na zadowoleniu klienta, przez co dokładnie określamy wszystkie Twoje wymagania odnośnie aplikacji mobilnej.

Pracujemy zespołowo dzięki czemu czas powstawania aplikacji jest krótki, a aplikacja profesjonalnie stworzona.

W ciągu 24h odpowiadamy na każde Twoje zapytanie i profesjonalnie doradzamy oraz przedstawiamy efekty naszych dotychczasowych prac związanych z Twoją aplikacją.

Wykorzystujemy wyłącznie najnowsze technologie - gwarantujące należyte wykonanie aplikacji oraz jej odpowiednie działanie w przyszłości.

Jako pierwsi szczegółowo testujemy wykonane aplikacje abyś otrzymał/otrzymała gotowy i odpowiednio działający produkt.

masz pytania ?

Zapraszamy na spotkanie do naszego biura - zlokalizowanego na Placu Andersa 7 w Poznaniu. Przy pysznej kawie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości oraz odpowiemy na pytania i doradzimy jakie rozwiązanie dobrać do Twojego projektu.

siedziba2