-->

Realizacja

REALIZACJA - Aplikacja do analizy cech skóry twarzy DermoSI

Android / iOS / Web

Flutter / Laravel / ReactJS / Phyton / TensorFlow

Aplikacja mobilna, stworzona w technologii Flutter, przeznaczona jest do zaawansowanej analizy skóry twarzy użytkownika. Połączona z specjalnym urządzeniem do badania skóry, aplikacja oferuje precyzyjny wgląd w indywidualne cechy oraz potrzeby skóry twarzy.

Opis

|

Aplikacja mobilna stworzona w technologii Flutter dedykowana analizie skóry twarzy reprezentuje nowy wymiar w pielęgnacji skóry. Po przeprowadzeniu badania specjalistycznym urządzeniem, użytkownik otrzymuje w aplikacji dokładny wynik analizy skóry, uwzględniający aspekty takie jak stan nawilżenia, poziom tłuszczu czy występowanie niedoskonałości.

Zaawansowany algorytm oparty na sztucznej inteligencji analizuje te dane, sugerując produkty kosmetyczne idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry. Użytkownicy mają możliwość bezpośredniego zakupu rekomendowanych produktów przez aplikację, co znacząco ułatwia i przyspiesza proces pielęgnacji. Dzięki funkcji logowania, aplikacja zapewnia dostosowanie się do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika, oferując również dostęp do historii analiz i zakupów. Oprócz tego, aplikacja dostarcza wartościowych wskazówek i porad na temat pielęgnacji skóry.

Wszystko to dostępne jest na platformach Android oraz iOS, dzięki wykorzystaniu technologii Flutter, gwarantując jednolite i płynne doświadczenie użytkownika. Aplikacja Analizy Cech Skóry Twarzy to kompletne narzędzie dla osób pragnących dogłębnie zrozumieć i zaspokoić potrzeby swojej skóry w nowoczesny i efektywny sposób.

Najważniejsze funkcjonalności

|

Zaawansowana Analiza Skóry

Inteligentna Rekomendacja Produktów (AI)

Zakup Produktów

Personalizacja

Zaawansowany system backendowy dla Administratorów

 

Wyceń projekt

Na jaką platformę potrzebna jest aplikacja?

Czy potrzebujesz projekt graficzny?

Czy aplikacja ma łączyć się z innymi systemami?

Ile ekranów przewidujesz w aplikacji?

Opisz w skrócie jakie funkcje będzie zawierać Twoja aplikacja

0/5000

Podaj swoje dane