-->

blog

Projekty graficzne aplikacji mobilnej. Na czym to polega?

Projektowanie aplikacji mobilnych jest dużo trudniejszym zadaniem, niż projekty serwisów internetowych.

Z czego to wynika? Mianowicie wynika z faktu, iż aplikacje mobilne tworzone są na znacznie mniejsze rozdzielczości – smartfonów oraz tabletów. Mniejsze pole do projektowania połączone z wymogiem umieszczenia podobnej liczby treści jak w przypadku serwisu internetowego nie jest jednak jedynym problemem. Jest nim również to, iż aplikacje mobilne obsługujemy palcem, a nie kursorem myszy. W związku z tym poszczególne elementy zawarte w aplikacji muszą być na tyle dopracowane, aby nie stwarzały problemów Użytkownikom. Równie ważne jest przewidzenie różnych rozmiarów ekranu, rozdzielczości obrazu, które zmieniają się bardzo szybko ze względu na coraz to nowsze modele telefonów.

mobileapp


W związku z powyższymi nad aplikacją mobilną w naszej firmie AppCreo pracuje zespół specjalistów od projektowania graficznego, projektów UX/UI, programistów i wdrożeniowców,

którzy nad każdą z nich pochylają się z pełnym skupieniem, aby efekt końcowy zadowalał Ciebie jako klienta oraz przede wszystkim Użytkowników danej aplikacji. Bardzo ważna jest również współpraca nasza z Tobą, aby wszystkie oczekiwane przez Twoją firmę elementy zostały zawarte w aplikacji mobilnej jednak w taki sposób, aby aplikacja była przyjazna dla Użytkownika.

 

My, jako zespół jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony cel zarówno dla Ciebie, dla siebie, jak i dla Użytkownika.

Wynika to z faktu, iż bardzo dobrze znamy wszystkie trzy systemy iOS, Android i Windows Phone, dobrze wiemy co można na nich stworzyć a nasi projektanci zajmujący się stricte aplikacjami mobilnymi znają wszystkie obowiązujące na tych systemach wytyczne. Dodatkowo ciągle jesteśmy na bieżąco ze zmieniającym się rynkiem aplikacji mobilnych i doskonale wiemy co możemy Ci zaproponować, a następnie zaprojektować i wdrożyć.

Wyceń projekt

Na jaką platformę potrzebna jest aplikacja?

Czy potrzebujesz projekt graficzny?

Czy aplikacja ma łączyć się z innymi systemami?

Ile ekranów przewidujesz w aplikacji?

Opisz w skrócie jakie funkcje będzie zawierać Twoja aplikacja

0/5000

Podaj swoje dane