-->

blog

Progressive Web Application

Aplikacja Progressive Web Application jest połączeniem wszystkiego tego, co najkorzystniejsze z używania wersji przeglądarkowej własnej aplikacji i natywnej, jaką instalujemy na naszym sprzęcie. Przez to poziom konwersji bardzo silnie wzrasta.

PWA – określenie

Aplikację PWA napisano w języku webowym. Działa ona identycznie jak aplikacja natywna. Istotną jej kwestią jest opcja ściągnięcia danej aplikacji i dopięcie jej do ekranu naszego sprzętu z panelu przeglądarki. Odbiorca nie ma więc potrzeby wchodzenia m.in. do Sklepu Google Play, by tam jej szukać i dopiero instalować.
Czy aplikacja będzie działać na Androidzie i na platformie iOS?
Nasza aplikacja będzie funkcjonować na systemie Android oraz na platformie iOS, jeśli bez problemu przejdzie testy z Google Lighthouse.

Jak dowiedzieć się, czy dana aplikacja spełnia wymogi?

Jeśli chcemy dowiedzieć się, co trzeba zrobić, by nasza aplikacja spełniała wymogi skorzystajmy z rozszerzenia Lighthouse. Jest ono dostępne pod Google Chrome. Po tym jak dokonamy jej instalacji, wejdźmy na aplikację, jaką będziemy testować i naciśnijmy „Generuj raport”. Tutaj doskonale sprawdzimy się jak wypadamy w testach.

Możliwe, że PWA spowoduje wiele zmian w sferze wykonywania aplikacji webowych.
Aplikacja PWA może silnie zwiększyć konwersję na danej witrynie, dlatego nie bądźmy wobec niej obojętni.

Wyceń projekt

Na jaką platformę potrzebna jest aplikacja?

Czy potrzebujesz projekt graficzny?

Czy aplikacja ma łączyć się z innymi systemami?

Ile ekranów przewidujesz w aplikacji?

Opisz w skrócie jakie funkcje będzie zawierać Twoja aplikacja

0/5000

Podaj swoje dane