-->

blog

Miej przewagę nad konkurencją! Postaw na aplikację mobilną.

W erze smartfonów i tabletów nie sposób nie zauważyć wzrostu rynku rozwiązań mobilnych.

Źródłem poszukiwania informacji, produktów i usług stały się właśnie urządzenia mobilne. W związku  z tym przedsiębiorstwa postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom ich potencjalnych klientów – tworząc aplikacje mobilne, których liczba ciągle rośnie w diametralnym tempie. Doskonale jest to widoczne we wszystkich branżach, zwłaszcza takich jak rozrywka, medycyna, bankowość, restauracje. Dzięki nim Użytkownik posiada łatwy i szybki dostęp do informacji dotyczących danej usługi, produktu, oferty, dodatkowo może komunikować się z daną firmą z jakiegokolwiek miejsca na świecie oraz porównywać znalezione oferty 24h na dobę. Wystarczy wyłącznie urządzenie mobilne pod ręką oraz Internet.

city

 

Dodatkowym atutem, jest fakt iż firmy, które już posiadają aplikację mobilną dotyczącą swoich usług lub produktów są postrzegane jak bardziej nowoczesne

– co z pewnością bardziej przemawia do wchodzącego na rynek pokolenia Y. Dzięki aplikacji Użytkownik czuje jakby komunikował się bezpośrednio z przedsiębiorstwem co stwarza większe zaufanie i wiarygodność w stosunku do danej firmy. Zatem aplikacje są również źródłem pozyskiwania całkowicie nowych klientów dla firmy oraz utrzymywania tych już zdobytych.

 

Poza konkretnym dotarciem do klientów przedsiębiorstwa wykorzystują również aplikacje mobilne do sprawnego zarządzania i funkcjonowania firmy w dzisiejszych czasach.

Wspomniane aplikacje mogą być bardzo przydatne nie tylko do prezentacji produktów i usług firmy, ale również jako zaawansowane systemy ERP w wersji mobilnej. Dzięki nim przedsiębiorca w każdym miejscu i o każdym czasie może na swoim smartfonie zarządzać działalnością firmy, posiadając w tym małym urządzeniu bazę klientów, towarów, usług, dokumentów, kontrahentów. Widząc wszelkie dane dotyczące zamówień, zwrotów, zysków, strat oraz wiele innych opcji. Posiadanie aplikacji mobilnej przez przedsiębiorstwo z pewnością wpłynie na zwiększenie się jej konkurencyjności, dodatkowo dostrzegalny będzie wzrost rentowności o także szybsza i stała komunikacja z klientem, dostawcą, pracownikami.

 

Możliwości aplikacji mobilnych przeznaczonych do działania wewnętrznego w ramach firmy oraz zewnętrznego do interakcji z klientem są dzisiaj ogromne. Nasza firma AppCreo tworzy aplikacje mobilne na indywidualne zamówienie od podstaw oraz profesjonalnie doradza w doborze odpowiednich modułów.

Reaguj na zmieniający się rynek i stwórz aplikację mobilną która usprawni działanie Twojej firmy oraz kontakt z klientami!

Wyceń projekt

Na jaką platformę potrzebna jest aplikacja?

Czy potrzebujesz projekt graficzny?

Czy aplikacja ma łączyć się z innymi systemami?

Ile ekranów przewidujesz w aplikacji?

Opisz w skrócie jakie funkcje będzie zawierać Twoja aplikacja

0/5000

Podaj swoje dane